NOWOCZESNA FLOTA
WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ
WŁASNA SPEDYCJA

Transport międzynarodowy

Strategiczną działalnością firmy MS Project jest transport plandekowy, w tym również wymiana palet oraz ADR.

Tworzymy silne więzi biznesowe

Firma MS Project współpracując z klientami krajowymi, jak również zagranicznymi bazuje na wzajemnym zaufaniu i terminowym realizowaniu ładunków.

Własna spedycja

Dzięki Wykwalifikowanemu zespołowi spedytorów świadczymy usługi w zakresie organizacji transportu międzynarodowego i krajowego. Poprzez zaangażowanie naszych pracowników jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami, jak również stale podejmujemy współpracę z nowymi klientami.

Kierunki transportu

Transport drogowy realizowany jest na terenie Zachodniej Europy, przez 23 jednostki transportowe, które prężnie zwiększają swoją liczbę.

Specjalizujemy się w obsłudze takich sektorów jak:

Branża budowlana

Branża kosmetyczna

Branża spożywcza

AGD

Transport 2

MS Projekt Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma w zakresie transportu międzynarodowego oraz silnie działająca w branży spedycji od 2016 roku.
Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodów o ładowności do 40 ton.
Nasza flota z roku na rok staję się coraz większa, co umacnia pozycję naszej firmy i pozwala na dalszy rozwój oraz budowanie zaufania wśród klientów.
Priorytetem naszej firmy jest przede wszystkim ,,jakość’’, którą  stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego do każdego klienta oraz transportu podchodzimy indywidualnie.
Świadczymy usługi transportowe najwyższej jakości, dzięki którym nasi klienci zyskają przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów.

0
Jednostek transportowych
0
KM rocznie
0
Zleceń rocznie
0
Krajów

Ms Projekt Sp. z o.o. działając od 2014 roku w branży instalacyjnej, poszerzyła swoją działalność również o transport międzynarodowy. Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodów o ładowności do 40 ton. Nasza flota z roku na rok staję się coraz większa, co umacnia pozycję naszej firmy i pozwala na dalszy rozwój oraz budowanie zaufania wśród klientów.

Dział spedycji

ul. Niecała 3/5
05-070 Sulejówek 
tel. 606 746 012 
e-mail: transport@msproject.eu

Dział księgowości

Joanna Kudzia – Główna Ksiegowa
e-mail: j.kudzia@msproject.eu
Nr. tel +48 791 804 650

Adres biura instalacji HVAC

MS Projekt sp. z o.o
ul. Aleksandra Prystora 4/51
02-497 Warszawa

Dane firmy

MS Projekt sp. z o.o
ul. Ks. Drozdrowskiego  15
05-800 Leopoldów
NIP: 506-011-70-91